Scroll to top

Obóz łuczniczy

Pieszyce — edycja lato 2024

W ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego UKS Luks organizuje obóz łuczniczy dla dzieci, młodzieży oraz zgrupowanie dla dorosłych w terminie 1-14 lipca 2024 r. w Pieszycach.

Cena obejmuje:

nocleg z wyżywieniem
opiekę wykwalifikowanej Kadry Obozu
wyposażenie na czas obozu w podstawowy sprzęt łuczniczy
ubezpieczenie NNW

Program Obozu obejmuje:

treningi łucznicze
treningi ogólnorozwojowe
zajęcia rekreacyjno-sportowe
zajęcia integracyjne
piesze wycieczki
basen
siłownia
wykłady
biofeedback dla zaawansowanych

Głównym trenerem podczas zajęć łuczniczych będzie Kasper Helbin, swego czasu czołowy zawodnik łucznictwa w kraju, medalista Mistrzostw Europy Juniorów, multimedalista Mistrzostw Polski, wieloletni reprezentant Polski, w tym na zawodach rangi Mistrzostw Świata, absolwent AWF Wrocław.
Sztab trenerski będą uzupełniać trenerzy posiadający dyplom trenera PZŁucz: Łukasz Łuniewski – czołowy run-archerysta w Europie i Michał Ochrombel – medalista Mistrzostw Polski w łucznictwie olimpijskim.
Cała kadra obozu posiada uprawnienia do pracy z dziećmi.

Obóz odbędzie się w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego zgodnej z działalnością statutową UKS Luks. Obóz ma charakter sportowy i jest elementem procesu szkoleniowego zawodników w łucznictwie. Pierwszeństwo zapisów mają członkowie UKS Luks. Liczba miejsc ograniczona.

Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.

Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym: Kliknij, aby otworzyć