Scroll to top
uls luks obóz łuczniczy

Obóz łuczniczy

Głuchołazy — edycja lato 2022

W ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego UKS Luks zorganizował obóz łuczniczy dla dzieci, młodzieży oraz zgrupowanie dla dorosłych w terminie 26 czerwca – 9 lipca 2022 roku w Głuchołazach, w obiektach Ośrodka Banderozy.

Cena obejmowała:

nocleg z wyżywieniem
opiekę wykwalifikowanej Kadry Obozu
całodobową opiekę medyczną
transport na trasie Wrocław-Głuchołazy i Głuchołazy-Wrocław
ubezpieczenie NNW

Program Obozu obejmował:

treningi łucznicze
treningi ogólnorozwojowe
zajęcia rekreacyjno-sportowe
zajęcia integracyjne
piesze wycieczki
basen
siłownia
wykłady

Kierownikiem Obozu i głównym trenerem podczas zajęć łuczniczych będzie Kasper Helbin, były czołowy zawodnik łucznictwa w kraju, medalista Mistrzostw Europy Juniorów, multimedalista Mistrzostw Polski, wieloletni reprezentant Polski, w tym na zawodach rangi Mistrzostw Świata, absolwent AWF Wrocław.
Kadrę Obozu będzie dopełniał dodatkowy trener Dominik Makowski, multimedalista Mistrzostw Polski w łucznictwie, absolwent AWF Wrocław, czynny nauczyciel WF. Opiekę będą sprawować wychowawcy-łucznicy z odpowiednimi kwalifikacjami do sprawowania opieki nad dziećmi.