Scroll to top

Obóz łuczniczy

Głuchołazy — edycja lato 2023

W ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego UKS Luks organizuje obóz łuczniczy dla dzieci, młodzieży oraz zgrupowanie dla dorosłych w terminie 24 czerwca – 8 lipca 2023 roku w Głuchołazach, w obiektach Ośrodka Banderozy i KS Chrobry.

Cena obejmuje:

nocleg z wyżywieniem
opiekę wykwalifikowanej Kadry Obozu
wyposażenie na czas obozu w podstawowy sprzęt łuczniczy
całodobową opiekę medyczną
ubezpieczenie NNW

Program Obozu obejmował:

treningi łucznicze
treningi ogólnorozwojowe
zajęcia rekreacyjno-sportowe
zajęcia integracyjne
piesze wycieczki
basen
siłownia
wykłady

Kierownikiem Obozu będzie Justyna Helbin, absolwentka AWF Wrocław, ratowniczka WOPR.
Głównym trenerem podczas obozu będzie Kasper Helbin, były czołowy zawodnik łucznictwa w kraju, medalista Mistrzostw Europy Juniorów, multimedalista Mistrzostw Polski, wieloletni reprezentant Polski, w tym na zawodach rangi Mistrzostw Świata, absolwent AWF Wrocław.
Kadrę Obozu będzie dopełniał drugi trener Łukasz Łuniewski, medalista mistrzostw Dolnego Śląska w łucznictwie, prekursor konkurencji run-archery w Polsce, w przeszłości lekkoatleta, kolarz i kierowca motosportu. Opiekę nad uczestnikami będą sprawować trenerzy-wychowawcy-łucznicy z odpowiednimi kwalifikacjami do sprawowania opieki nad dziećmi.

 

Kliknij, aby przejść do formularza zgłoszeń